O nás

PÁR SLOV O NÁS

Priatelia nás volajú Lulu a Anička. Do salónu sme vložili vlastné mená a srdce. Naše svadby už máme za sebou a na tie vaše sa veľmi tešíme. Pri našej svadbe sme sa po príchode do salónu museli presekať obrovským katalógom, kde šaty splývali s nádhernými modelkami. Ale aj my máme predsa ten svoj faldík, väčšie boky, krátke nohy alebo vyziabnuté ramená… Niečo chcete zakryť ale nechcete byť ako torta. Chcete sa nadýchnuť bez zvuku prasknutej šnurovačky a dovoliť budúcemu mužovi aby k vám pristúpil bez toho aby narušil vaše „kruhy“. Presne vieme ako sa cítite a sme tu pre vás aby sme vám s tým pomohli. Obzvlášť aj preto, že naša pomoc nie je jednostranná.

S každým požičaním alebo kúpou našich šiat prispievame určitou sumou  z daného obchodu na charitu. Tým si môžete byť isté, že váš šťastný deň vyčarí úsmev niekomu ďalšiemu za čo vám ďakujeme.

Na koľko % sme dali do toho svoje srdce
0
Zanietenosť
0
Krásne šaty
0
Náš prístup
0

AKO FUNGUJEME

Žensky a srdcom 🙂 , nakupujeme podľa toho čo si žiadajú naše nevesty, hľadáme spolu s nevestou kým nájdeme tie jej top vysnívané.

Keďže naše šaty sú každé iné, vyskúšate si tak rôzne strihy, materiál, s rukávom či bez, krátke či dlhé aby ste mali predstavu čo Vám naozaj pristane, potom je ľahké objednať nové šaty len a len pre Vás. Chápeme, že nechcete kupovať mačku vo vreci zvlášť, keď sú tie šaty krásne na krásnej modelke, preto pre Vás vždy držíme Vami vybrané šaty u nás v salóne, kým prídu tie nové objednané. Potom to bude už len na Vás 🙂 no radi Vám poradíme 🙂

To sme my!

Lucia

Anička

Lucia

CEO

O svadobnom salóne som intenzívne premýšľala niekoľko rokov, a po prečistení hlavy počas materskej dovolenky som sa rozhodla ísť do toho. Mojim nápadom sa nadchla kamarátka a mamina-súputnička na materskej, Anička. Veci nabrali rýchly spád a môj manžel nám počas kočíkovania našiel útulný priestor na Klincovej ulici. Ten sme ale časom zamenili za krajší a hlavne väčší nakoľko dopyt po našich šatách sa zväčšil 😀 . Začali sme so šatami, ktoré sme nakupovali v USA a Británii, preto tá zmeska. Neskôr sa nám ale podaril priam “husársky kúsok” a po našej audiencii v Miláne sme sa s nadšením upísali ako výhradný dovozca šiat pre Česko a Slovensko značke Le Spose di Gio. No nielen taliansky trh má čo ponúknuť, preto sme sa poobzerali aj po iných značkách a berlínsky Kisui bola láska na prvý pohľad. Sami uvidíte u nás v salóne.

Anka

CEO

Som pracujúca mamička, ktorá ako mnohé iné mamičky počas materskej zistila, že má kapacitu a rozum na rozdávanie a že popri výchove budúcej generácie vie zo seba dostať to najlepšie. Rada by som oslobodila svojho dlho-uväzneného kreatívne ducha a pomohla budúcim nevestám vo výbere ich svadobných šiat. Po skúsenostiach so službami, ktoré som zažila na vlastnej koži pri výbere a skúške najdôležitejšieho odevu v deň 'D' som sa rozhodla preniesť 'tento deň' do úplne inej dimenzie. Tento čas by mal byť spojený so zážitkom nielen pre nevestu ale aj jej kamarátky či rodinu. Mám to šťastie, že mám okolo seba úžasných ľudí vrátane mamičky-kamarátky LuLu, s ktorou nám nie je ľahostajné ako sa ženy v našom meste cítia a s ktorou preto ideme do boja proti 'zašnurovaným konvenciám v tesnom korzete' vyblednutých šiat. Jedinečnosť, originalita a dôležitosť aktu výberu šiat je pre nás novým chlebíkom

Čo všetko vieme ponúknuť?

SVADOBNÉ ŠATY

Krásne svadobné šaty, iné ako ostatné.

PORADENSTVO A ODPORÚČANIA

Kvety, fotograf či celková vizáž nevesty!

SVADOBNÉ DOPLNKY

Závoje, ozdôbky. Všeličo čo sa šikne neveste!